Adana Temizlik Firması olarak, Sektörün gelişmesi ve kalite bilincinin daha iyi yerleşmesi adına sürekli gelişim için günceli takip etmektedir. Kullanılan hijyen ürünleri, makine techizatı ve eğitimli personeliyle bu alanda öncü olmayı hedeflemektedir.

Hizmetin pazarlanmasında referansın önemine inanarak, pazarlama stratejisini kaliteli hizmet, memnun müşteri, mutlu çalışanlar ve eğitimli personel üzerine kurmuştur.

Amacımız, sektörün doğru noktaya ulaşması için lider olmaktır.

İŞYERİ VE EV TEMİZLİĞİ
Ofis ve iş yerlerinizin her türlü temizlik ihtiyacında bizi arayabilirsiniz. Ofis - İş yeri genel temizliği, WC banyo temizliği, Bilgisayar temizliği Süpürme, çöp toplama, Cam ve dış cephe cam temizliği itina ile ve uluslararası hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmektedir.

Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınızı cam aletleri ile bez sürmeden lekesiz temizlik sunarlar. Masalarınız ve pc leriniz özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir ve masa düzeni bozulmadan aynı alındıgı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzeni bozulmamış olur. Kitaplık ve raflarınız vs boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır. Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları, aspiratörünüz fayansları temizlenerek, mutfağınızın hijyeni sağlanır. Banyo ve wc bölümleriniz kimyasal ürünlerimizle temizlenir.

Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır. Hijyen sizin olduğunuz kadar bizimde önemli bir şarttır.

Şirketimiz dış cephe temizliği, cam temizliği, apartman temizliği, genel temizlik, ofis temizliği, buharlı temizlik, inşaat sonrası temizliği, fabrika temizliği, hastane temizliği, okul temizliğibanka temizliği gibi alanlarında hizmet vermektedir. Gerek eğitim, gerekse kullanılan malzemenin ve cihazın en üst seviyede olmasına süreki özen gösterilmektedir. Ofisinize, Evinize, İnşaat Sonrası dairelerinizin vb. bir çok alanlarınızın kısacası yaşadığınız tüm ortamların temizliğini uzman ve branşlaşmış personellerimiz tarafından profesyonelce yapmaktayız.

Adana Temizlik Firması - 0531 316 67 64, Adana Temizlik Hizmetleri, Adana Ev Temizlik Hizmetleri - Adana işyeri Temizlik Hizmetleri, Adana Ev Temizliği

Adana Temizlik Firması, Cam Silme, İnşaat Pisliği Temizleme, Aylık Ev Temizliği, Temizlikçi Kadın, Temizlikçi Erkek, Temizlik Eleman Temini, Adana Temizlik Firması, Adana İşyeri Temizlik Hizmetleri, Adana Apartman Temizliği, Adana Genel Temizlik Hizmeti, Adana Ev Temizliği, Adana Ofis Temizliği, Adana İnşaat Sonu Temizlik, Adana Cam Temizliği, Adana Dış Cephe Temizliği, Adana Periyodik Temizlik, Adana Hastane Temizliği, Adana Okul Temizliği, Adana Fabrika Temizliği, Adana İşletme Temizliği