Hakkımızda

cu-dekanlik-dis-cephe3_1552340693.jpg

ADANA TÜRKERLER TEMİZLİK

Adana Temizlik Firması olarak, Sektörün gelişmesi ve kalite bilincinin daha iyi yerleşmesi adına sürekli gelişim için günceli takip etmektedir. Kullanılan hijyen ürünleri, makine techizatı ve eğitimli personeliyle bu alanda öncü olmayı hedeflemektedir.

Hizmetin pazarlanmasında referansın önemine inanarak, pazarlama stratejisini kaliteli hizmet, memnun müşteri, mutlu çalışanlar ve eğitimli personel üzerine kurmuştur.

Amacımız, sektörün doğru noktaya ulaşması için lider olmaktır.

Ofis ve iş yerlerinizin her türlü temizlik ihtiyacında bizi arayabilirsiniz. Ofis - İş yeri genel temizliği, WC banyo temizliği, Bilgisayar temizliği Süpürme, çöp toplama, Cam ve dış cephe cam temizliği itina ile ve uluslararası hijyen kurallarına uygun olarak temizlenmektedir.

Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınızı cam aletleri ile bez sürmeden lekesiz temizlik sunarlar. Masalarınız ve pc leriniz özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir ve masa düzeni bozulmadan aynı alındıgı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzeni bozulmamış olur. Kitaplık ve raflarınız vs boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır. Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları, aspiratörünüz fayansları temizlenerek, mutfağınızın hijyeni sağlanır. Banyo ve wc bölümleriniz kimyasal ürünlerimizle temizlenir.

Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır. Hijyen sizin olduğunuz kadar bizimde önemli bir şarttır.


Şirketimiz dış cephe temizliği, cam temizliği, apartman temizliği, genel temizlik, ofis temizliği, buharlı temizlik, inşaat sonrası temizliği, fabrika temizliği, hastane temizliği, okul temizliği, banka temizliği gibi alanlarında hizmet vermektedir. Gerek eğitim, gerekse kullanılan malzemenin ve cihazın en üst seviyede olmasına süreki özen gösterilmektedir. Ofisinize, Evinize, İnşaat Sonrası dairelerinizin vb. bir çok alanlarınızın kısacası yaşadığınız tüm ortamların temizliğini uzman ve branşlaşmış personellerimiz tarafından profesyonelce yapmaktayız.

HİZMETLERİMİZ

  • hideApartman Temizliği
  • hideGenel Temizlik
  • hideEv ve Ofis Temizliği
  • hideİnşaat Sonu Temizliği
  • hideCam ve Cephe Temizliği
  • hidePeriyodik Temizlik
  • hideHastane ve Okul Temizliği
  • hideFabrika ve İşletme Temizliği
isabet-okullari2_1511660999.jpg