Periyodik Temizlik

Periyodik Temizlik Hizmetleri

Günlük Temizlik Hizmetleri:   Bu hizmetler genel olarak hafta içi (pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma) günleri (18:00 - 20:00) saatleri arası yapılmaktadır. Tercih edildiğinde aynı hizmet sabahları (7:00 - 9:00) saatleri arası da yapılabilir.

*  Çelik ve ahşap eşyalar, masa sehpa, koltuk, dolap, kapı ve lambirilerin tüm ahşap bölümleri gerekli temizlik malzemeleri ile temizlenir. Temizlik yapılırken masa üzerindeki evrakların dağılmamasına,bilgisayar, telefon, hesap makinesi gibi emtiaların zarar görmemesine özellikle dikkat edilir.
*  Çöpler alınmadan önce masa, sehpa üzerindeki kül tablaları temizlenir. Çöp sepetlerinden çöpler dikkatlice toplanır, çöp sepetlerinin poşetleri yenileriyle değiştirilir.
*  Zeminlerin halı kısımları yüksek vakumlu elektrik süpürgeleriyle temizlenir, sert zemin bölümleri ise günlük paspas yapılır.
*  Lavaboların duvar ve zeminleri  temizlenir, lavabo ve klozetler gerekli temizlik malzemesi ile temizlenerek dezenfekte edilir.
*  Talep edildikçe sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı, kağıt havlu gibi temizlik malzemelerinin eksikliklerinin giderilmesi firmamız elemanları tarafından yapılır.
*  İş yerlerinin özelliğine göre bina girişi, cam kapılar, merdiven trabzanları ve asansörler temizlenir.

Hafta Sonu Genel Temizlik Hizmetleri: Bu hizmet hafta sonu günlerinden birinde saat 9:00'da başlayıp iş bitene kadar devam edecektir. Bu hizmette zaman geniş olduğu için daha detaylı bir temizlik yapabilme imkanı vardır.
*  Hafta içi yapılan periyodik temizlik hafta sonu genel temizliğinde de aynen uygulanır. Ek olarak tavan armatürleri, duvardaki pano ve çerçeveler silinir.
*  Duvarların iç bölümleri temizlenirken içlerindeki malzemenin yerleri bozulmadan silinir tozları alınır.
*  Zeminlerin mermer ve granit bölümleri yıkanarak suları sanayi tipi makinelerle tahliye edilir.

Cam ve çerçevelerin içi ve dış yüzeyleri cam aparatlarıyla silinerek temizlenir, özellikle dış cephe camları silinirken gerekli önlemler alınarak kazaların olması önlenir.